Žárovka Choose LED-Modul GU10 6,5W 460lm 230V 3-krokové-stmívatelné - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28577 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Délka | 56 mm |
| Průměr | 51 mm |
| Světelný tok | 460 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Úhel záření | 38° |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 15000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Proudové zatížení | 50 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
287 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
