LED žárovka Maxiflood 3W GU5,3 softopal 12 V teplá bílá - PAULMANN - LED žárovky
Pau-28330 detail výrobku
| Barva | opál |
| Objímka | GU5,3 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 3 W |
| Délka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Průměr | 51 mm |
| Světelný tok | 220 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Spotřeba energie | 4kWh/1000h |
| Životnost | 15000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ne |
| Stmívač | se stmívačem R+C pro elektr.trafo +230V žárovku |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Proudové zatížení | 295 mA |
Dodání 7-14 dní
Supercena
530 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
