Vánoční koule se symbolem míru (na baterie) Christmas Globe Peace hnědá / zlatá 100mm 2200K - PAULMANN - Paulmann
Pau-241225 detail výrobku
| Barva | hnědá |
| Materiál | sklo / plast |
| Barva světla | 2200 K |
| Výška | 139 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Světelný tok | 1 lm |
| Včetně zdroje | |
| Max. příkon světelného zdroje | 1W |
| Životnost | 15000h |
| Materiál doplňkový | plast |
Dodání 7-14 dní
Supercena
372 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 490 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 490 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
