Instalační box pro 3 kabely černý IP68 - PAULMANN - Paulmann
Pau-237 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 2500 W |
| IP krytí | 68 |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Proudové zatížení | 10000 mA |
| Rozměry v mm | 120 |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
Dodání 7-14 dní
Supercena
486 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 639 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
