KATONA stojanová / na bodci černá 230V LED 7W 70° IP54 3000K - RED - DESIGN RENDL - Zahradní svítidla
Ren-R14196 detail výrobku
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 54 |
| Délka | 180 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 1025 mm |
| Světelný tok | 622 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 64 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
3 780 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 200 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 200 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
