OSRAM LINE 78mm DIMM čirá 230V R7s LED EQ100 2700K - DESIGN RENDL - LED žárovky
Ren-G13467 detail výrobku
| Barva | čirá |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 11.5 W |
| Délka | 78 mm |
| Průměr | 28 mm |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Max. příkon světelného zdroje | 11,5W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva hlavní | průhledná |
| Patice | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
648 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 720 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 720 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
