OSRAM LINE DIMM 230V R7S LED EQ125 300° 2700K - DESIGN RENDL - LED žárovky
Ren-G13044 detail výrobku
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| Délka | 118 mm |
| Průměr | 29 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Patice | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 18 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
765 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 850 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
