LED AR111 GU10 230V 5.5W BASIC 2 SMD 24DEG NW WHITE SPECTRUM - LED žárovky
Woj-WOJ+16884 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Světelný tok | 550 lm |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1054 ks, dodání 4-7 dní
Supercena
73 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 93 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 93 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
