REMI LED 3W - Svítilny, čelovky
STR-04867 REMI LED 3W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | abs |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | max 220 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
71 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 79 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
