TUBER 45 E27 C BLACK - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-04849 TUBER 45 E27 C BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 20 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 921 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
285 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
