WADER LED 8W BLACK CW - Speciální svítidla
STR-04837 WADER LED 8W BLACK CW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8,0 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 740 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 921 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
323 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 359 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 359 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
