BIRMA 2xE27 WHITE - Sklepní, garážová
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-04561 BIRMA 2xE27 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | abs / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 2 x max 18 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 98 mm |
| Hloubka | 305 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 968 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
