TARGET LED 6W BLACK WW - Zahradní svítidla
STR-04504 TARGET LED 6W BLACK WW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast / guma |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 5000 mm |
| Světelný tok | 190 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 521 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
453 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 503 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 503 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
