HOLI LED CRYSTAL WW CW - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Dvojstupňová regulace teploty (WW, CW) + variabilní regulace jasu. |
STR-04402 HOLI LED CRYSTAL WW CW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | transparentní |
| Materiál | plast |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 0,7 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Světelný tok | max 59 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 824 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
