BRUM 1 40m 10A - Prodlužky, kabely
STR-04306 BRUM 1 40m 10A detail výrobku
| Barva | oranžová |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 40000 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 48 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
800 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 889 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 889 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
