RAGAS LED BLACK CCT - Kancelářská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Nastavení jasu a barvy bílého světla (WW, NW, CW). |
STR-04172 RAGAS LED BLACK CCT detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3900 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 9 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Světelný tok | max 510 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 95 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 660 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
810 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 900 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
