TEDI LED 3W+3W - Svítilny, čelovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Doba nabíjení optimálně 12 h, max. 15 h. Doba svícení na jedno nabití 6 h. |
STR-03935 TEDI LED 3W+3W detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | žlutá / bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 3 W + 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 53 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hloubka | 138 mm |
| Světelný tok | 90 + 120 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 9728 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 132 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 132 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
