NUTKA 3V L - Zvonky
STR-03894 NUTKA 3V L detail výrobku
| Barva | bílá / modrá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | 0,3 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 996 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
162 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 180 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
