FIN LED C 3W WHITE NW - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Nenápadné drobné světlo pro zapuštění do podhledů Integrovaná LED, 25 000 hodin, 248 lm na výstupu ze svítidla, pro vnitřní použití |
STR-03872 FIN LED C 3W WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hloubka | 44 mm |
| Světelný tok | 245 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 15 ks - ihned k odeslání, dalších 198 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
77 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 85 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 85 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
