IRIS LED 38 0,06W CW - Zahradní svítidla
STR-03828 IRIS LED 38 0,06W CW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | nerez / plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,06 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 385 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Světelný tok | 1 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 285 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
