PRINCESSA LED WHITE - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Doba svícení na jedno nabití max 6 h. |
STR-03822 PRINCESSA LED WHITE detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | abs / sklo |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Světelný tok | max 150 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 918 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
