MAJOR LED D 18W WHITE NW - Průmyslová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03743 MAJOR LED D 18W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 55 |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Světelný tok | 1920 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 817 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
553 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 614 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 614 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
