NINA LED 3W SILVER NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03740 NINA LED 3W SILVER NW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4400 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Světelný tok | 160 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 806 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
310 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 344 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 344 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
