DYZMA LED 15W NW - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| S vypínačem |
STR-03718 DYZMA LED 15W NW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 598 mm |
| Výška | 39 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Světelný tok | 1380 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 110 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2587 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
