ZELDA LED C 2x5W BLACK NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Designové kovové nástěnné svítidlo pro nepřímé osvětlení chodeb a obývacích pokojů |
|
| Materiál | hliník |
STR-03554 ZELDA LED C 2x5W BLACK NW detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2 x 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Světelný tok | 2x440 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 616 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 635 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
