BERLIN GU10 WHITE - Lištový, kolejnicový system osvětlení
STR-03502 BERLIN GU10 WHITE detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | nerez / polykarbonát |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 4095 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
