RONI LED BLUE - Kancelářská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-02873 RONI LED BLUE detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | modrá |
| Materiál | nerez / abs |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Světelný tok | 248 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1415 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
285 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 317 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
