ZUMRUT HL957L WHITE NW - Speciální svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-02616 ZUMRUT HL957L WHITE NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 86 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 30 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 536 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
