T8 LED EMI 18W NW 1,2 - LED žárovky
STR-00030 T8 LED EMI 18W NW 1,2 detail výrobku
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 648 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
82 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 91 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 91 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
