PLUSO LED 18+1W NW - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-00007 PLUSO LED 18+1W NW detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W + 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 43 mm |
| Světelný tok | 1710 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 407 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 206 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 206 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
