EMO E14 YELLOW - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-00003 EMO E14 YELLOW detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | žlutá |
| Materiál | keramika / nerez / textilem vyztužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 407 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
