Komp. zasilania SLIM meblowy 24V DC 24W - Trafa, předřadníky
Idd-ID-3251 detail výrobku
| Napájecí zdroj je určen pro vnitřní použití. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních součástek, které byly umístěny do pevného pouzdra z hliníkových profilů. Napájecí zdroj je určen k napájení osvětlení LED s napětím 24 V, jako jsou pásky LED, integrovaná svítidla a žárovky. Měnič typu PFC optimalizuje spotřebu jalového výkonu ze sítě. Použití transformátoru galvanicky odděluje zátěž od sítě, což je nezbytné pro bezpečnost při úrazu elektrickým proudem. Chlazení probíhá prostřednictvím volného proudění vzduchu. Modulární konstrukce umožňujesnadnou a pohodlnou montáž na svislé i vodorovné plochy pomocí dvou šroubů o maximálním průměru 3 mm. Výstupní napětí 24 V je bezpečné pro použití člověkem. | |
| IP krytí | 20 |
| Síťové napětí AC | AC 170 -230 V |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 24 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 24W |
| Výstupní proud max. | 1A |
| Provozní teplota | max. 65°C |
| Způsob přeměny energie | PFC měnič |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Způsob připojení | Montážní kabely o délce cca 15 cm |
| Vnější rozměry | 175 x 18 x 18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 229 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
103 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 112 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 112 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
