LED reflektor 30W 2000lm 4000K Black Premium PIR - Zahradní svítidla
Mil-401620 detail výrobku
|
Reflektor Davos LED v černém provedení je vynikající volbou pro osvětlení fasády, garáže nebo zahrady. Poskytuje jasné, neutrální světlo, které se šíří v širokém úhlu, což umožňuje efektivně osvětlit větší plochu. Robustní plastový a hliníkový kryt vyniká odolností a instalace přístroje je rychlá a snadná. Model je ideální pro venkovní a komerční použití. Doba provozu po detekci pohybu: 30 s Prahová citlivost jasu: < 15 ~ 20 lx Dosah: 5-7 m Úhel detekce: 110° |
|
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,49 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| Hloubka balení (cm) | 13.4 |
| Hloubka (mm) | 163 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 18.4 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 190 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2000lm |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| POWER | 30W LED |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000h |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIÁL | ABS+PC |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP54 |
| LAMP FAMILY | SVĚTLA |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
631 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 701 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 701 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
