LED NEON FLEX 24V DC 8500K 6*12mm 9W/m - LED pásky
Idd-ID-2703-25M detail výrobku
| LED NEON FLEX 8500K 6*12mm 9W/m 24V | |
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 9W/m |
| BARVA SVĚTLA | ultra studená bílá 8500K |
| Světelný tok | 339 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 |
| Počet diod | 120LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP67 |
| Typ světelného zdroje | 2835SMD |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 6x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 25m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 20 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 8 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
3 014 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 276 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 276 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
