Neon frez 6 mm silikonowa osłona dotaśmy LED biała - LED pásky
Idd-ID-2760-25M detail výrobku
| Neonový řezák 6 mm silikonový kryt pro LED pásek bílý | |
| barva | BÍLÁ |
| Rozměry | 8x10 mm |
| Šířka frézování | 6 mm |
| Délka role | 25m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE |
| Řezná kapacita | kdekoli po jeho délce |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 29 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
1 692 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 839 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 839 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
