Taśma LED 240 SMD 3014 IP20 - ciepła - Speciální svítidla
Idd-ID-2019 detail výrobku
| LED pásek 12V 24W/m teplá bílá | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 24 W/m |
| BARVA SVĚTLA | teplá bílá 3000K (WW) |
| Světelný tok | 1800 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 240LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD3014 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 12 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 35 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 33 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
214 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 233 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 233 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
