Sterownik RF RGBW 21 przycisków 72W - Speciální svítidla
Idd-ID-2095 detail výrobku
| Řídicí jednotka RGBW LED s rádiovým dálkovým ovládáním | |
| Aplikace | Pro instalaci vícebarevných RGBW LED pásků. Dálkové ovládání s přijímačem je součástí dodávky. |
| Kontrola | 21 Tlačítka na dálkovém ovladači |
| Vstupní/výstupní napětí regulátoru | 5V - 24V DC z napájecího zdroje LED pásků |
| Maximální výstupní proud regulátoru | 6A |
| Výstupní výkon | 30 W při 5 V; 72 W při 12 V; 144 W při 24 V |
| Komunikace s dálkovým ovládáním | Ovladač + dálkový ovladač jsou spárovány z výroby. Rádiový kanál 2,4 GHz |
| Dosah rádiové komunikace | Přibližně 10 metrů od dálkového ovládání v otevřeném terénu. |
| Výstupní signál regulátoru | PWM - pulzně šířková modulace. |
| Bílá kontrola | zapnuto/vypnuto Stmívání/rozjasňování v 10 úrovních |
| Ovládání kanálů RGB | pevné úrovně jasu ve statickém režimu zapnutí/vypnutí v každém kanálu a rozjasňování/stmívání v 10 úrovních nastavitelná rychlost dynamických přechodů. |
| Provozní teplota | -20 až +60 °C |
| Připojení stmívače k instalaci | Zásuvka DC 5,5/2,1 mm v černé barvě. Přijímač integrovaný v cca 15cm kabelu. Výstup - 5kolíková zásuvka pro led pásky |
| Nastavení barvy | BLACK |
| Rozměry přijímače | 40 x 13 x 7 mm |
| Rozměry dálkového ovládání | 86 x 40 x 7 mm 27 g |
| Napájení dálkového ovládání | Včetně buňky 2025. |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 214 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
118 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 128 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
