Zasilacz wewnętrzny 200W 48V do szyn Magnetic czarny - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Idd-ID-6843 detail výrobku
| Doporučuje se zatěžovací výkon 80 % maximálního výstupního výkonu. | |
| IP krytí | 20 |
| Síťové napětí AC | AC230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 48V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 200W |
| Výstupní proud max. | 4,2A |
| Způsob připojení | zapuštěné do kolejnice |
| Vnější rozměry | 278 x 22 x 44 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 285 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
987 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 073 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 073 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
