Lampa na szynoprzewód biała BRICK 3F - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Idd-ID-6401 detail výrobku
| Svítidlo je určeno k montáži na napájecí lištu. Umožňuje vysokou míru volnosti umístění v prostoru a nastavení úhlů osvětlení. Systém vytváří možnost průběžné úpravy podle změn v místnosti. Napájecí lišta a další příslušenství nejsou součástí svítidla. Žárovka je vyměnitelná. | |
| Materiál | hliník |
| Napájecí napětí | 220-240V 50Hz (AC) ze sítě |
| barva | BÍLÁ |
| Účel | montáž na lištu |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s vyhrazenou napájecí lištou |
| Konektor žárovky | GU10 |
| Elektrický výkon max. | 40W - lze použít pouze LED žárovky |
| Tvar pouzdra | Kolmý |
| Rozměry pouzdra | 60 x 60 x 80 mm |
| Stupeň těsnosti | IP 20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 407 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
322 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 350 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 350 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
