Taśma LED 60 SMD 2835 IP20 - niebieska 4,8W/m - LED pásky
Idd-ID-2050 detail výrobku
| LED pásek B-modrý 4,8 W/m | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 4,8 W/m |
| BARVA SVĚTLA | Modrá - B |
| Počet diod | 60 LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD 2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Délka života | 35 000 hodin |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
142 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 154 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 154 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
