Taśma LED 60 SMD 2835 IP65 - ciepła4,8W/m - LED pásky
Idd-ID-2004 detail výrobku
| Dekorativní LED pásek 12V 4,8W/m IP63 | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 4,8 W/m |
| BARVA SVĚTLA | teplá bílá 3000K (WW) |
| Světelný tok | 360 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 60LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP63 v gelu |
| Typ světelného zdroje | SMD2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 25 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
169 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 184 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 184 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
