Přímá výhybka Track White 1 circuit v2.0 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389533 detail výrobku
| Vhodné pouze pro 1m a 2m kolejnice v2.0 ML0704, ML0705, ML070, ML0707. Přímé konektory, L konektory a T konektory jsou základní komponenty, které umožňují flexibilní a efektivní připojení kolejnicových vedení. K dispozici v bílé a černé barvě. Spojovací prvky s 1 šroubem jsou vyrobeny z hliníku nejvyšší kvality. Pomocí konektorů můžete snadno a rychle vytvářet různé konfigurace osvětlení podle svých individuálních potřeb a preferencí. Ať už navrhujete osvětlení pro soukromý dům, kancelář nebo restauraci, naše konektory vám poskytnou spolehlivá spojení, díky nimž bude vaše osvětlení fungovat hladce a efektivně. Vyberte si naše konektory a vytvořte si dokonalé osvětlení, které splní všechny vaše potřeby! | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,041 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2.05 |
| VÝŠKA (mm) | 20,5 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 34 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,3 kg |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA (mm) | 78 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
37 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 41 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 41 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
