Vodicí stopa 2m bílá 1-Way v2.0 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389527 detail výrobku
| Vodítka lze kombinovat pouze s 1m a 2m kolejnicí v2.0, nejsou vhodná pro kombinaci s 1,5m kolejnicí v1.0!!! Kompatibilní konektory v2.0: ML0708, ML0709, ML0710, ML0711, ML0712, ML0713, ML0714, ML0715, ML0716, ML0717, ML7102, ML7101, ML0718, ML0719, ML0720, ML0721. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,701 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,4 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 200 |
| ŠÍŘKA (mm) | 2000 mm |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
249 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 277 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 277 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
