Vodicí stopa 1m černá 1-Way v2.0 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389518 detail výrobku
|
Vodítka lze kombinovat pouze s 1m a 2m kolejnicí v2.0, nejsou vhodná pro kombinaci s 1,5m kolejnicí v1.0!!! Odpovídající konektory v2.0: ML0708, ML0709, ML0710, ML0711, ML0712, ML0713, ML0714, ML0715, ML0716, ML0717, ML7102, ML7101, ML0718, ML0719, ML0720, ML0721 Naše vodicí lišty jsou dokonalým řešením pro každý interiér, kde potřebujete flexibilitu a funkčnost osvětlení. K dispozici jsou v délkách 1 m a 2 m a v černé a bílé barvě. Naše jednookruhová kolejnicová vedení jsou vyrobena z hliníku a poskytují nejen elegantní vzhled, ale také robustní konstrukci, která vydrží dlouhá léta. Díky nim můžete osvětlení snadno přizpůsobovat měnícím se potřebám a vytvářet jedinečná světelná uspořádání, která podtrhnou krásu každého interiéru. Ať už jste profesionál v oblasti osvětlení, nebo si prostě chcete vytvořit dokonalé osvětlení ve svém domově, naše kolejnicová vedení jsou pro vás dokonalým řešením. Zvolte si naše Track Guides a vdechněte svému interiéru nový život díky flexibilitě a všestrannosti osvětlení! |
|
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,371 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,37 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 100 |
| ŠÍŘKA (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,1 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
132 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 147 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 147 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
