Spínač kolejového osvětlení černý 3okruhový Typ: přímý - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389260 detail výrobku
| Třífázový spínač pro moderní systémy TRACK LIGHT. Spínač může fungovat také jako napájecí zdroj. Podrobné schéma instalace systému je k dispozici v příručce ke stažení. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,14 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 165 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,3 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
176 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 195 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
