Lugar Kolejové svítidlo černé 1xAR111 GU10 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Mil-389149 detail výrobku
|
Řada LUGAR se vyznačuje klasickým tvarem, který dobře zapadne do každého interiéru. Kolekce se skládá ze dvou typů stropních svítidel pro povrchovou montáž s jedním a dvěma světelnými body, svítidel pro zápustnou montáž s jedním světelným zdrojem a kolejnicových svítidel. Model je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který zajišťuje bezpečnost a odolnost výrobku. Série LUGAR je k dispozici ve dvou barevných provedeních: bílém a černém. Na kolekci od značky MiLAGRO se vztahuje záruka výrobce. Její délka je 24 měsíců. Během této doby jsou veškeré opravy poskytovány zdarma. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA (mm) | 190 mm |
| POWER | 1xAR111 GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 25 mm |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUGAR |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø120 mm |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 436 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 436 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
