MISTY KINKIET 1XG9 - Stropní a nástěnná
Tkl-11016 detail výrobku
| MISTY Kolekce MISTY je kolekce elegantních a moderních stropních svítidel, která zaujmou svou subtilní formou a jedinečným designem. Charakteristická opálová stínidla organických nepravidelných tvarů připomínají lehkou mlhu vznášející se ve vzduchu a vytvářejí v interiéru atmosféru jemnosti a harmonie. Minimalistický černý závěs se dokonale snoubí s měkkým světlem opálového skla a dodává svítidlům MISTY univerzální, nadčasový charakter. Budou dobře fungovat v moderních, loftových prostorách i v klasičtějších uspořádáních a dodají interiéru eleganci a útulnost. Rodina svítidel MISTY zahrnuje jednotlivé modely i vícebodové kompozice, které umožňují přizpůsobit osvětlení jakémukoli prostoru. Jsou ideální nad jídelní stůl, do obývacího pokoje, ložnice nebo jako designový akcent v komerčních prostorách. Rozhodněte se pro svítidla MISTY a vneste do svého interiéru světlo, které zapůsobí svou lehkostí a moderním šarmem. | |
| Materiál | sklo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Styl lampy | Glamour|Moderní |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 7981 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 200 mm |
| šířka lampy | 150 mm |
| výška lampy | 210 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Nepoužije se |
| Délka krabice | 210 mm |
| Šířka krabice | 210 mm |
| Výška boxu | 190 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,36 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,761 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
716 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 842 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
