TRACER TRÓJOBWODOWY TOP WHITE WISZĄCY 1 GU10 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Tkl-4845 detail výrobku
| TRACER 3Naše tříokruhové sledovače s různými koncovkami představují inovativní řešení, které vám poskytne výjimečnou flexibilitu a možnost přesného ovládání osvětlení. S našimi tříokruhovými sledovači se budete moci sami rozhodnout, která světla chcete zapnout, vypnout nebo spustit. Díky samostatnému ovládání jednotlivých míst na přípojnici vám naše tříokruhové sledovače poskytnou úplnou kontrolu nad osvětlením. Podle svých preferencí můžete zapínat, vypínat nebo spouštět konkrétní světla. Je to dokonalý způsob, jak dodat osvětlení charakter a rozmanitost. Naše tříokruhová trasovací světla byla vytvořena s ohledem na naprostou spokojenost zákazníků. Proto nabízíme řadu různých typů koncových krytů, které dokonale vyhoví vašim potřebám. Ať už potřebujete pro svůj projekt osvětlení konkrétní typy koncových uzávěrů, nebo byste chtěli mít možnost v budoucnu koncové uzávěry snadno vyměnit a přizpůsobit, u nás najdete ta správná řešení. | |
| Materiál | kov |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel|Plastový materiál |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| Styl lampy | Industriální|Minimalistické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsné svítidlo|Rail systems |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Další funkce | Lze instalovat kdekoli |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Svítidlo Busduct |
| Délka lampy | 80 mm |
| šířka lampy | 52 mm |
| výška lampy | 2050 mm |
| Délka krabice | 110 mm |
| Šířka krabice | 110 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,2 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,270 kg |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
446 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 525 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
