RONDO WHITE LAMPA WISZĄCA 1 300 - Dětská svítidla
Tkl-3460 detail výrobku
| Materiál rámu | Plast|Drát |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| Styl lampy | Klasické|Minimalistické|Skandinávské |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 9349 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozměry podhledu | Ø65 - ↕70 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 300 mm |
| výška lampy | 1100 mm |
| Délka krabice | 300 mm |
| Šířka krabice | 300 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,39 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,690 kg |
Sklad dodavatel 59 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
908 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 068 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 068 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
