TRACER TRÓJOBWODOWY BLACK GOLD 1 GU10 - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Tkl-6064 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Svítidlo Busduct |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Lze namontovat kdekoli|Možnost přemístění světelných bodů |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | Černá|Zlatá |
| Délka lampy | 52 mm |
| šířka lampy | 80 mm |
| výška lampy | 2050 mm |
| Délka krabice | 235 mm |
| Šířka krabice | 170 mm |
| Výška boxu | 170 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,22 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,380 kg |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
716 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 842 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
